نسخه جدید ماژول اعتبارسنجی مشتریان حقیقی «سامانه اعتبارسنجی نوین» شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصاد نوین موسوم به «سنجی‌نو» پس از طراحی و تولید به مرحله بهره‌برداری رسید. این نسخه که از ابتدای اسفندماه ۱۴۰۲ در دسترس تمامی شعب بانک اقتصاد نوین قرار گرفت، جایگزین نسخه قبلی این ماژول و تمامی فرم‌های سابق اعتبارسنجی اشخاص حقیقی بانک اقتصاد نوین گردید که همزمان با ماژول قبلی اعتبارسنجی مشتریان حقیقی سامانه سنجی‌نو توسط شعب بانک مورد استفاده قرار می‌گرفت.

نسخه جدید ماژول اعتبارسنجی مشتریان حقیقی سامانه سنجی‌نو که نسبت به ماژول قبلی دارای قابلیت‌های جدیدی می‌باشد به نحوی تکامل یافته که ضمن ارائه رتبه اعتباری هر مشتری حقیقی، اطلاعات جامع و در عین حال خلاصه و مفیدی از وی برای بانک فراهم می‌آورد.

گفتنی است سنجی‌نو، سامانه اعتبارسنجی جامع مشتریان بانک اقتصاد نوین است که بر اساس آخرین مدل‌ها و استانداردهای روز دنیا توسط شرکت خدمات مالی و اعتباری راه اقتصاد نوین، طراحی و راه‌اندازی شده است و دارای ماژول‌های ویژه‌ای برای اعتبارسنجی هر یک از انواع مختلف مشتریان از جمله مشتریان حقیقی، صنفی، حقوقی و نهاد مالی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *